TANEČNÍ ÚSPĚCHY TCK VIRGINIA

2020

Talent pro rok 2020 -  Iveta Justová – uděluje CLDA

 

1. místo – Aneta Hrdinková      na MČR Line dance v kategorii Social Teen Female
3. místo  -  Bára Komínová      na MČR Line dance v kategorii Social Teen Female
4. místo – Dorota Mrňávková   na MČR Line dance v kategorii Social Teen Female
5. místo   - Denisa Bílá             na MČR Line dance v kategorii Social Teen Female
2. místo – Barbora Horáková    na MČR Line dance v kategorii Social Adult Female
3. místo  -  Iveta Justová           -na MČR Line dance v kategorii Social Adult Female
2. místo                                   na MČR Line dance v kategorii – Team ShowTime Open Age

 

 

 

2019

3. místo                       na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie line dance 13- 17let
Finále  5. místo            na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie tradiční CD do 12 let
Finále  5. místo            na Mistrovství ČR dětských country tancích - kategorie moderníí CD 13- 17let
Finále  6. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – clogging solo do  13- 17let

 

 

2018

Finále  5. místo            na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie tradiční CD do 12 let
Finále  4. místo            na Mistrovství ČR dětských country tancích - kategorie moderníí CD 13- 17let
Finále  4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie line dance 13- 17let
Finále  4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – clogging freestyle do 13- 17let
Finále  4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie clogging solo do  13- 17let
3. místo                       na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle – Line dance kategorie do 15let

 

2017

Finále  5. místo            na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie tradiční CD do 12 let
Finále  4. místo            na Mistrovství ČR dětských country tancích - kategorie tradiční CD 13- 17let
2. místo                       na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie line dance 13- 17let
MISTR 1. místo          na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie Show Dance 13- 17let

2. místo                       na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle – Line dance kategorie do 15let
Finále                         na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle – line dance hlavní

 

 

2016

2. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie tradiční CD do 12 let
3. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie line dance do 12 let
4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – moderní country tanec děti 13- 17let
4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie line dance 13- 17let
2. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie clogging solo do 12 let
3. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie clogging freestyle do 12 let

3. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle – line dance hlavní

 

 

2015

4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie tradiční CD do 12 let
MISTR 1. místo  na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie Show Dance do 12 let
3. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – moderní country tanec děti 13- 17let
4. místo           na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie line dance 13- 17let
MISTR 1. místo na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie clogging solo do 12 let
MISTR 1. místo na Mistrovství ČR dětských country tancích – kategorie clogging freestyle do 12 let
3. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle – show kategorie nad 15 let

2014

2. místo           na Mistrovství ČR 2014 v kategorii tradiční country děti do 12 let
2. místo           na Mistrovství ČR 2014 v kategorii line dance děti do 12 let
5. místo           na Mistrovství ČR 2014 v kategorii line dance děti děti do 17 let
3. místo           na Mistrovství ČR 2014 v kategorii clogging solo děti do 12 let A. Hrdinková
2. místo           na Mistrovství ČR 2014 v kategorii freestyle děti do 12 let A. Hrdinková
2. místo           na Mistrovství ČR 2014 v kategorii A capella děti do 12 let A. Hrdinková

 

 

 

2013

3. místo           na Mistrovství ČR 2013 v kategorii tradiční country děti do 12 let
2. místo           na Mistrovství ČR 2013 v kategorii country show dance děti do 12 let
3. místo           na Mistrovství ČR 2013 v kategorii clogging solo děti do 12 let A. Hrdinková
3. místo           na Heel and Toe – mistrovství Slovenska v kategorii western do 12 let
3. místo           na Heel and Toe – mistrovství Slovenska v kategorii Line&couple do 12 let
1. místo           na Heel and Toe – mistrovství Slovenska v kategorii Line&couple do 12 let
 


 

 

2012

2. místo           na soutěži Poupata Heřmanův Městec v kategorii volný tanec děti  do 12  let
2. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle  – country kategorie do 10 let
3. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle  – line dance kategorie do 15let
 

                                2011

1. místo           na soutěži Poupata Heřmanův Městec v kategorii volný tanec  nad 15  let
2. místo           na soutěži Poupata Heřmanův Městec v kategorii volný tanec děti  do 9  let
5. místo           na Mistrovství ČR 2011 v kategorii Line dance (moderní) děti do 12 let
5. místo           na Mistrovství ČR 2011 v kategorii moderní country tanec děti do 17 let
4. místo           na Mistrovství ČR 2011 v kategorii tradiční country děti do 12 let
4. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle  – country kategorie do 10 let

 

 

2010

1. místo a MISTR ČR  na Mistrovství ČR 2010 v kategorii tradiční country děti do 12 let
2. místo                      na Mistrovství ČR 2010 v kategorii country show děti do 12 let
2. místo                      na Mistrovství ČR 2010 v kategorii Line dance (moderní) děti do 12 let
2. místo                      na Mistrovství ČR 2010 v kategorii Line dance (moderní) děti do 17 let
3. místo                      na Mistrovství ČR 2010 v kategorii tradiční country děti do 17 let
1. místo a MISTR ČR  na Mistrovství ČR 2010 v kategorii stepová (cloggingová) dueta děti do 12 let (Tereza + Kateřina Ryšavá)
1. místo a MISTR ČR  na Mistrovství ČR 2010 v kategorii A cappella děti do 12 let (K.Ryšavá)
3. místo                      na Mistrovství ČR 2010 v kategorii A cappella děti do 12 let (T.Ryšavá)


Dále děvčata tančila ještě se spolupracující pražskou skupinou Klepeto, které dopomohla k mistrovskému titulu a 1. místu v kategorii skupin děti do 12 let.
A také Kateřina Ryšavá pomohla v duetu děti do 17 let Anně Kutové a Klepetu k 2. místu.

 

2009

1. místo MISTR        na Mistrovství ČR 2009 v kategorii freestyle děti do 12 let
2. místo                    na Mistrovství ČR 2009 v kategorii freestyle děti do 12 let
3. místo                    na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle  – show  kategorie do 15 let
3. místo                    na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle  – country kategorie do 10 let

 

                                2008

2. místo           na Mistrovství ČR 2008 v kategorii clogging děti do 12 let – Solo
3. místo           na Mistrovství ČR 2008 v kategorii line dance děti do 12 let
2. místo           na Mistrovství ČR 2008 v kategorii line dance děti do 15 let
4. místo           na Mistrovství ČR 2008 v kategorii country show dance  děti do 17 let

 

2007

2. místo               na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2007 – kategorie do 10 let
2. místo               na Mistrovství ČR 2007 v kategorii line dance děti do 12 let
4. místo               na Mistrovství ČR 2007 v  kategorii tradiční country tanec děti do 12 let
1. místo MISTR   na Mistrovství ČR 2007 v kategorii country show dance  děti do 12 let

                                                 2006

2. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2006 – kategorie do 10 let
1. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2006 – kategorie do 15 let
3. místo           na Mistrovství ČR 2006 v kategorii line dance děti do 12 let
3. místo           na Mistrovství ČR 2006 v kategorii tradiční country tanec děti do 12 let
4. místo           na Mistrovství ČR 2006 v kategorii country show dance  děti do 12 let
4. místo           na Mistrovství ČR 2007 v kategorii clogging děti do 12 let – Dueta
                                                                                               6. místo           na Mistrovství ČR 2007 v kategorii clogging děti do 12 let – Sólo
                                                                                               3. místo           na Taneční soutěži Poupata v kategorii volný tanec nad 15 let             

2005

2. místo         na Country tančírně -Praha
2. místo          na Putovným detským tanečným country festivalu s medzinárodnou účaťou - Bratislava  v kategorii western S
2. místo          na Putovným detským tanečným country festivalu s medzinárodnou účaťou - Bratislava  v kategorii line dance S
2. místo          na Putovným detským tanečným country festivalu s medzinárodnou účaťou - Bratislava  v kategorii show country dance S

ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY za vynikající scénické ztvárnění chroreografie

2. místo            na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2005 – kategorie do 10 let
1. místo MISTR na Mistrovství ČR 2005 v kategorii line dance děti do 12 let
2. místo             na Mistrovství ČR 2005 v kategorii tradiční country tanec děti do 12 let
2. místo             na Mistrovství ČR 2005 v kategorii country show dance  děti do 12 let
4. místo             na Mistrovství ČR 2005 v kategorii line dance děti do 17 let

2004

2. místo           na celostátním setkání dětských country tanečních skupin - v kategorii clogging
zvláštní ocenění za čistotu stylu - na celostátním setkání dětských country tanečních skupin 
3. místo           na Mistrovství ČR 2004 v kategorii country show dance děti do  17 let
2. místo           na Mistrovství ČR 2004 v kategorii tradiční country tanec děti do 12 let
3. místo           na Mistrovství ČR 2004 v kategorii line dance děti do 17 let
3. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2004 – kategorie do 10 let
3. místo           na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2004 – kategorie do 15let

2003

2. místo           na celostátním setkání dětských country tanečních skupin
3. místo           na Mistrovství ČR 2003 v kategorii country show dance děti do 12 let
4. místo           na Mistrovství ČR 2003 v kategorii tradiční country tanec děti do 12 let
4. místo           na Mistrovství ČR 2003 v kategorii tradiční country tanec děti do 17 let

Postup do finále - 7. místo   na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2003

2002

2. místo           na Mistrovství ČR 2002 v kategorii tradiční country tanec děti do 17 let
3. místo           na Mistrovství ČR 2002 v kategorii tradiční country tanec děti do 12 let
2. místo           na Mistrovství ČR 2002 v kategorii line dance děti do 17 let
Postup do finále - 6. místo na mezinárodním festivalu Pardubická Ryengle 2002

2001

1.místo            na celostátním setkání dětských tanečních souborů v kategorii country
Nejlepší předtančení ze všech kategorií na celostátním setkání dětských tanečních souborů
2. místo           na mezinárodním festivale Pardubická Ryengle v kategorii děti do 10 let
2. místo           na Mistrovství ČR 2001 v kategorii tradiční country tanec děti do 17 let

1999

2. místo           na mezinárodním festivale Pardubická Ryengle  v kategorii děti do 15 let
3. místo           na pohárové soutěži Štětský tuplák
4. místo           na Mistrovství ČR 2002 v kategorii tradiční country tanec děti do 17 let

1996

2. místo           na regionální přehlídce předtančení v plesových formacích – dospělí
1. místo           na regionální přehlídce předtančení v plesových formacích – děti do 9 let.
2. místo           na regionální přehlídce předtančení v plesových formacích – děti do 12 let

1995

2. místo           na regionální přehlídce předtančení v plesových formacích – dospělí